Skrýt obsah

Nastavení pevné délky

Můžete nastavit kótu, která zafixuje délku splajnu. Můžete vytvořit odkaz na tuto kótu v uživatelských vlastnostech, konfiguracích, rovnicích a tabulkách včetně konfiguračních tabulek a kusovníků.

Nastavení pevné délky:

 1. Vyberte splajn k okótování.

  sketch_fixed_length

 2. Klepněte na nabídku Inteligentní kótaIkona panelu nástrojů inteligentní kóty (panel nástrojů pro kóty/vazby) nebo Nástroje > Kóty > Inteligentní kóty.
 3. Klepnutím do libovolného místa splajnu umístěte kótu a klepnutím na PM_OK.gif zavřete PropertyManager Kóta.

  Zobrazí se radiální kóta a je upevněna na splajn.

  Skicování pevné délky 2

 4. Přetáhněte koncový bod splajnu.

  Když přetáhnete koncové body nebo změníte tvar splajnu, délka zůstane zachována.

 5. Chcete-li změnit délku splajnu, klepněte dvakrát na příslušnou kótu a do dialogového okna Upravit zadejte novou hodnotu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení pevné délky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.