Ukryj spis treści

Objaśnienia wyglądu

Objaśnienia wyglądu wyświetlają wygląd komponentu (tylko złożenia), ściany, operacji, obiektu oraz części znajdującej się pod wybranym elementem i stanowią skróty do edycji wyglądów.

appearance_callout.gif

Aby wyświetlić objaśnienia wyglądu, należy:

  1. Kliknąć model lub element prawym przyciskiem myszy w drzewie operacji FeatureManager, aby wyświetlić kontekstowy pasek narzędzi.

    context_toolbar-appearances.gif

  2. Kliknąć Wyglądy edit_appearance_tab.gif.

    Aby dokonać edycji wyglądu, kliknąć pusty znak lub kwadrat po prawej stronie elementu w objaśnieniu wyglądu i użyć menedżera właściwości PropertyManager Wyglądy.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Objaśnienia wyglądu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.