Skrýt obsah

Základní informace o analýze

Tato část poskytuje základní teoretické informace potřebné pro používaní tohoto softwaru. Vysvětluje, co každý typ analýzy provádí, podkladové předpoklady, požadovaný vstup a očekávaný výstup. Obsahuje také stručný popis toho, jak se provádí jednotlivé typy analýz. Zabývá se následujícími tématy:

Zřeknutí se zodpovědnosti: Nezakládejte svá rozhodnutí o návrhu jen na výsledcích ze softwaru. Použijte tyto informace ve spojení s pokusnými daty a praktickými zkušenostmi. Pro finální ověření hotového návrhu jsou nutné provozní zkoušky. Tento software vám pomůže zrychlit tvorbu návrhu omezením (ne však úplným odstraněním) provozních zkoušek.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Základní informace o analýze
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.