Skrýt obsah

Kontaktní analýza

Nastavení kontaktu popisuje vzájemné působení mezi hranicemi dílů, které se dotýkají na počátku nebo při zatížení. Funkce kontaktů je k dispozici v dokumentech sestavy a vícetělesových dílů. Kontakty jsou dostupné ve statických, frekvenčních, teplotních, nelineárních a dynamických studiích, ve studiích zborcení a pádových zkoušek. Ikona Spoje se objeví nad ikonou Uchycení ve stromu studie simulace. Změny podmínek kontaktu vyžadují tvorbu nové sítě modelu. Pokud spustíte studii, software síť vytvoří znovu automaticky.

Místní nabídka ikony Spoje obsahuje následující volby spoje:

  • Kontaktní sada
  • Kontakt součástí


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kontaktní analýza
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.