Skrýt obsah

Možnosti simulace

Možnosti systému Simulation umožňují přizpůsobení funkcí systému Simulation. Všechny možnosti softwaru Simulation jsou uloženy v registrech. Změny se projeví po klepnutí na tlačítko OK v dialogovém okně Možnosti.

Možnosti systému Aplikovat na všechny studie ve všech dokumentech.
Výchozí možnosti Aplikovat na nové studie. Nastavení pro Výchozí obrázky aplikuje na studie bez existujících složek výsledků (šablona).

Každá karta uvádí seznam možností ve formě stromu po levé straně dialogového okna. Po klepnutí na položku ve stromu se zobrazí odpovídající možnosti na pravé straně dialogového okna. Záhlaví okna zobrazuje název záložky kombinovaný s názvem okna možností.

Jak zobrazit dialogové okno Možnosti:

Klepněte na Simulace > Možnosti.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Možnosti simulace
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.