Skrýt obsah

Ukládání plochých polí plechových dílů do souborů DXF

Soubory *.dxf rozvinutých tvarů plechů lze vytvořit z dokumentů plechových dílů bez rozložení modelu či vytvoření výkresu. To usnadňuje export souborů .dxf do jiných aplikací, jako je software k programování lisů nebo laserových řezacích strojů.

Postup uložení plochého pole plechového dílu jako souboru .dxf:

  1. Proveďte jeden z následujících úkonů:
    • Klepněte na Soubor > Uložit jako a pro Uložit jako typ vyberte možnost Dxf (*.dxf).
    • Klepněte pravým tlačítkem na Rozvinutý tvar ve stromu FeatureManager a vyberte Exportovat do DXF/DWG.

    Před název souboru jsou přidána slova Rozvinutý tvar.

  2. V okně PropertyManager nástroje Výstup DXF / DWG pod položkou Entity pro export zrušte výběr možnosti Čáry ohybu, aby vygenerované soubory .dxfneobsahovaly čáry ohybu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ukládání plochých polí plechových dílů do souborů DXF
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.