Skrýt obsah

Vytvoření zrcadlených plechových dílů

Příkaz Zrcadlit díl vám umožňuje vytvořit nový díl zrcadlením plechového dílu. Můžete kopírovat prvky původního dílu do zrcadleného dílu přerušením spojení s původním dílem. Kopírované plechové prvky se přidávají do stromu FeatureManager nového dílu.

Postup zrcadlení plechového dílu:

 1. V plechovém dílu vyberte rovinu nebo rovinnou plochu a klepněte na Vložit > Zrcadlený díl .

  Otevřete se nový díl.

 2. V PropertyManageru Vložit díl:
  1. Pod Přenést zvolte Informace o plechu, jestliže chcete přenést informace o plechu a rozvinutém tvaru z originálního dílu na zrcadlený díl (jako je například pevná plocha, podélný směr, čáry ohybu nebo vymezovací rámeček). Můžete také vybrat Odemknuté vlastnosti, které umožňují úpravy definice plechového dílu v zrcadleném dílu. Tím se aktualizují vlastnosti tabulky přířezů.
  2. Pod Odkaz zvolte Přerušit spojení s původním dílem.

   V grafické ploše je vidět zdrojový díl.

  3. Klepněte na .

   V grafické ploše se zobrazí díl zrcadlený kolem roviny.

Ve stromu FeatureManageru, když rozbalíte zrcadlený díl, zobrazí se prvky původního dílu a lze je plně upravovat.
Prvky jsou také přístupné rozbalením tabulky řezů dílu .


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření zrcadlených plechových dílů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.