Skrýt obsah

Rohová odlehčení a ohybové přechody

Na složené tělo plechového dílu je možné uplatnit ošetření rohů, která přetrvají i v rozvinutém stavu. Je možné zobrazit, jak ošetření rohu ovlivní složené tělo plechového dílu a jak se přenese do rozvinutého tvaru.

Je možné použít libovolný z následujících typu ošetření rohů:

Obdélníkové Sheet_metal_corner_relief_rectangular
Kruhové Sheet_metal_corner_relief_circular
Natržení Sheet_metal_corner_relief_tear
Oválné Sheet_metal_corner_relief_obround
Konstantní šířka Sheet_metal_corner_relief_arc_weld

Je možné vytvořit ošetření rohů specifická pro konfiguraci a v rámci konfigurací je buď potlačit nebo ponechat. Například u konfigurace A je možné nadefinovat odlehčení rohů výběrem všech rohů a uplatněním kruhového odlehčení. V konfiguraci B lze vybrat všechny rohy a uplatnit obdélníkové odlehčení, které je v konfiguraci A potlačené, a naopak.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rohová odlehčení a ohybové přechody
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.