Skrýt obsah

Skicování na ploše dílu

Chcete-li vytvořit nové prvky dílu, začněte skicovat na ploše dílu, kde chcete umístit daný prvek.

Postup pro skicování na plochách modelu:

 1. Vyberte rovinnou plochu modelu, na které chcete skicovat.
 2. Klepněte na některý skicovací nástroj na panelu nástrojů Skica, klepněte na tlačítko SkicaTool_Sketch.gif nebo klepněte na položku nabídky Vložit > Skica.

  Program provede následující:

  • Zobrazí se odpovídající nástroj skici a skica se zobrazí při přetahování nástroje na plochu modelu.
   sketch_on_face_01.gif
   Na vybrané ploše se zobrazí mřížka (pokud je zaškrtnuto políčko Zobrazit mřížku v nabídce Nástroje > Možnosti > Vlastnosti dokumentu > Mřížka/zachytávání).
  • Ve stavovém řádku v dolní části okna aplikace SOLIDWORKS se zobrazí zpráva Probíhá úprava skici.

 3. Chcete-li skicovat na jiné ploše, zavřete aktuální skicu. Pak vyberte novou plochu a otevřete novou skicu.
  sketch_on_face_02.gif

  Nástroj RapidSketch lze také použít k otevření skic na jakékoli rovinné ploše nebo rovině s aktivním skicovacím nástrojem.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Skicování na ploše dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.