Skrýt obsah

Převedení kruhových tras řezu na vrtané díry

Pro zjednodušení určování nákladů plechových dílů nebo opracovaných plochých dílů z šablon obrábění můžete převést kruhové trasy řezu na vrtané díry.

Můžete také změnit vrtané díry zpět na trasy řezu.

Postup převedení kruhové trasy řezu na vrtanou díru u plechového dílu:

  1. Klepněte na Costingtool_costing_tools.gif (panel nástrojů Nástroje nebo záložka Vyhodnotit ve správci CommandManager) nebo na Nástroje > Aplikace SOLIDWORKS > Costing.
  2. Pokud se jedná o plechový díl, vyberte v podokně úloh Costing pod Metoda možnost Obrobená deska.
  3. K nastavení odhadu nákladů v podokně úloh nástroje Costing vyberte šablonu a materiál.

    Jako Deska ponechejte možnost Deska.

  4. Ve správci CostingManager rozbalte složku Trasy řezu, klepněte pravým tlačítkem na kruhovou trasu řezu a pak klepněte na Změnit na vrtanou díru.

    Při vracení vrtané díry na trasu řezu rozbalte složku Díry, klepněte pravým tlačítkem na vrtanou díru a klepněte na možnost Změnit na trasu řezu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Převedení kruhových tras řezu na vrtané díry
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.