Ukryj spis treści

Profile i Listy elementów ciętych

Wszystkie człony konstrukcyjne posiadają następujące atrybuty:

  • Człony konstrukcyjne wykorzystują profile, jak np. kątowniki stalowe.
  • Profile są identyfikowane za pomocą Standardu, Typu i Rozmiaru. Można:
    • Tworzyć własne profile i dodawać je do istniejącej biblioteki profili konstrukcji spawanych.
    • Określić orientację oraz punkt przebicia profilu względem segmentu szkicu.
  • Profile konstrukcji spawanych znajdują się w lokalizacji: katalog_instalacyjny\lang\lang\weldment profiles. Można dodać lub zmienić lokalizacje dla profili konstrukcji spawanej w Narzędzia > Opcje > Opcje systemu > Lokalizacje plików .
  • Wszystkie grupy w pojedynczym członie konstrukcyjnym muszą używać tego samego profilu.
  • Człony konstrukcyjne pojawiają się w drzewie operacji FeatureManager jako Człon konstrukcyjny1, Człon konstrukcyjny2 i tak dalej. Obiekty utworzone przez człony konstrukcyjne są wyszczególnione na Liście elementów konstrukcji spawanej fm_cutlist_needs_update.png w drzewie operacji FeatureManager.
  • Można przypisać materiały do członów konstrukcyjnych.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Profile i Listy elementów ciętych
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.