Skrýt obsah

PropertyManager Ohyby ze skici

Vytvoření prvku Ohyb ze skici:

 1. Načrtněte na rovinné ploše plechového dílu čáru. Můžete také případně vybrat Ohyb ze skici ještě před vytvořením skici (ale až poté, co vyberete rovinu). Když vyberete prvek Ohyb ze skici, otevře se na rovině skica.

  SHM_sketched_bend_1.gif

 2. Klepněte na nástroj Ohyb ze skiciTool_Sketched_Bend_Sheet_Metal.gif na panelu nástrojů pro plechové díly nebo vyberte Vložit > Plechové díly > Ohyb ze skici.
 3. V grafické ploše vyberte plochu, která má po použití ohybu zůstat neměnná, jako Pevnou plochuPM_shm_Fixed_Face.gif.
 4. Klikněte na Umístění pohybuOsu ohybu PM_shm_Bend_Centerline.gif, Materiál uvnitř bend_pos_mat_ins.png, Materiál vně bend_pos_mat_out.png nebo Ohyb vně bend_pos_out.png.
 5. Zadejte hodnotu pro Úhel ohybu a v případě potřeby klepněte na Obrátit směrPM_reverse_direction.gif.
 6. Vyberte Zobrazovaná hodnota a přepište nastavení pro Úhel ohybu. Zobrazovaná hodnota je k dispozici, pokud byla pro díl vybrána tabulka rozměrů plechu.
 7. Chcete-li použít jiný než výchozí poloměr ohybu, zrušte výběr položky Použít výchozí poloměr a Použít tabulku rozměrů (pokud byla pro díl vybrána tabulka rozměrů plechu) a nastavte Poloměr ohybuPM_fillet_radius.gif.
 8. Chcete-li použít jinou než výchozí hodnotu přídavku na ohyby, zaškrtněte políčko Vlastní přídavek na ohyb a nastavte typ a hodnotu přídavku.
 9. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.

  SHM_sketched_bend_2.gifVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Ohyby ze skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.