Skrýt obsah

Používání zpracování rohů

Když rozložíte plechový díl tak, že zrušíte potlačení jeho prvku Rozvinutý tvar, automaticky se použije funkce zpracování rohu a vytvoří se čistý rozložený plechový díl. Zpracování rohu se použije tak, aby byl plochý vzor připraven pro výrobu.

shm_flat_pattern1.gif
Model s okrajovým lemem
shm_flat_pattern2.gif shm_flat_pattern3.gif
Rozložený model bez zpracování rohů (s použitím prvku NarovnatTool_Unfold_Sheet_Metal.gif) Rozložený model se zpracováním rohů

Postup vypnutí zpracování rohů:

  1. Ve stromu FeatureManager klepněte pravým tlačítkem na prvek Rozvinutý tvar1 a vyberte možnost Upravit prvek.
  2. V okně PropertyManager zrušte zaškrtnutí políčka Zpracování rohu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Používání zpracování rohů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.