Skrýt obsah

Dialog Skica profilu

Dialog Skica profilu slouží ke změně délky obruby na vybraných hranách plechového dílu.

Přístup k dialogovému oknu:

Ve správci PropertyManager Obruba pod Hrany vyberte hranu a klepněte na Upravit šířku obruby.

Oblast zprávy Zobrazuje, zda je skica platná.

Skica obruby by měla například obsahovat jeden úsek skici, který je omezený k hraně, kterou vyberete. Pokud skica obsahuje jinou geometrii, zobrazí se chyba.

Zadní Zavře dialog Skica profilu a vrátí se do PropertyManagera Obruba.
Typ zkosení Zavře dialog Skica profilu a PropertyManagera Obruba.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Dialog Skica profilu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.