Skrýt obsah

Vytvoření sraženého rohu

Postup vytvoření sraženého rohu:

  1. Vytvořte plechový díl.
  2. Klepněte na Sražený/vyseknutý rohTool_Break_Corner_Trim_Sheet_Metal.gif (panel nástrojů Plechové díly), nebo vyberte Vložit > Plechové díly > Sražený roh.
  3. Ve správci PropertyManager Sražený roh pod položkou Možnosti sražení rohu:
    1. Vyberte Hrany rohu a/nebo plochy lemuPM_parameters.gif.
    2. Vyberte Typ sražení: ZkoseníPM_shm_Chamfer.gif nebo ZaobleníPM_shm_Fillet.gif.
    3. Nastavte hodnotu pro Vzdálenostdim_lin_d.png(Zkosení) nebo PoloměrPM_Radius.gif(Zaoblení).
  4. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření sraženého rohu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.