Ukryj spis treści

Związki rodzic/potomek

Operacje zwykle są budowane na innych operacjach. Na przykład tworzymy operację wyciągnięcia bazy, a następnie tworzymy dodatkowe operacje, takie jak dodanie lub wyciągnięcie wycięcia. Pierwotne wyciągnięcie bazy jest operacją rodzicem. Operacja dodania lub wyciągnięcia wycięcia jest operacją potomkiem. Istnienie operacji potomka zależy od rodzica.

Operacja rodzic to istniejąca operacja, od której zależą inne operacje. Związki Rodzic/potomek mają następujące cechy:
  • Możemy tylko wyświetlać te związki, lecz nie możemy ich edytować.
  • Nie możemy przenieść operacji potomka w kolejności przed jej rodzica.

Avy wyświetlić relacje Rodzic/Potomek należy w drzewie operacji FeatureManager lub w obszarze graficznym kliknąć prawym przyciskiem myszy operację, której relacje chcemy wyświetlić. Wybrać z menu Rodzic/potomek.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Związki rodzic/potomek
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.