Ukryj spis treści

Operacje z biblioteki

Operacja z biblioteki to często używana operacja lub kombinacja operacji, którą tworzymy jednorazowo, a następnie zapisujemy w bibliotece do późniejszego użycia. Obsługiwana jest większość typów operacji, lecz niektóre z nich z pewnymi ograniczeniami.

Zwykle operacje z biblioteki składają się z operacji dodanych do operacji bazy, lecz nie zawierają tejże operacji bazy. Ponieważ nie możemy mieć dwóch operacji bazy w jednej części, nie możemy wstawić operacji z biblioteki, która zawiera operację bazy do części która już posiada operację bazy. Jednakże możemy utworzyć operację z biblioteki, która zawiera operację bazy i wstawić ją do pustej części.

Możemy tworzyć często używane operacje, takie jak otwory lub szczeliny i zapisywać je jako operacje z biblioteki. Możemy użyć kilku operacji z biblioteki jako modułów konstrukcyjnych do stworzenia jednej części. Może to zaoszczędzić czas i pomóc w zapewnieniu spójności modeli.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Operacje z biblioteki
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.