Skrýt obsah

PropertyManager Vlastnosti dráhy

Jak otevřít správce PropertyManager Vlastnosti dráhy:

V režimu Upravit skicu, vyberte entity skici, které jsou součástí již vytvořené dráhy.


sketch_entity_with_path.gif

Existující vazby

Zobrazuje vztahy mezi entitami skici, které tvoří dráhu, a entitami skici, se kterými je tato dráha v interakci. Například vačka (entity skici, které tvoří dráhu) a její zdvihátko ventilu mají mezi sebou tečnou vazbu.
cam_follower_tangency.gif

Definice

Klepněte na Upravit dráhu, abyste mohli:
  • Přidat entity skici k vytvoření dráhy. K tomu dojde po výběru entity skici a klepnutí na tlačítko Vytvořit dráhuTool_Make_Path_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Vytvořit dráhu.
  • Zobrazit entity skici, které tvoří existující dráhu.
  • Zvolené entity skici budou zvýrazněny na grafické ploše.
  • Odstranit z dráhy entity skici.
    Pokud odstraněné entity skici přeruší řetězec entit skic, musíte dráhu vytvořit znovu.

Kóta délky dráhy

Zobrazí kótu délky trasy.

Vyberete-li možnost Řídící, bude kóta fungovat jako řídící kóta; nyní můžete nastavit délku trasy.

Na tuto kótu můžete odkazovat v uživatelských vlastnostech, konfiguracích, rovnicích nebo tabulkách, a to včetně konfiguračních tabulek a kusovníků.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Vlastnosti dráhy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.