Skrýt obsah

Prodloužit entity

Můžete přidat délku u entity skici (čára, osa nebo oblouk). Použijte volbu Prodloužit entity k prodloužení entity skici a k propojení s další entitou skici.

Postup pro prodloužení entity skici:

 1. V otevřené skice klepněte na tlačítko Prodloužit entity Tool_Extend_Entities_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo klepněte na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Prodloužit .

  Ukazatel se změní na Pointer_Extend.gif.

 2. Přesuňte ukazatel na vybranou entitu.

  Ve směru rozšíření entity se zobrazí náhled.

 3. Pokud se prodlouží náhled v nesprávném směru, přesuňte ukazatel na druhou polovinu čáry nebo oblouku.
 4. Klepnutím na entitu skici přijmete náhled.

  Abyste mohli entitu skici prodloužit za nejbližší entitu, klepnutím umístěte první prodloužení skici, přetáhněte směrem k následující entitě skici a pak klepnutím umístěte druhé prodloužení atd.

  Video: ProdloužitVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Prodloužit entity
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.