Skrýt obsah

Sdílení skic

Stejnou skicu můžete použít k vytváření různých prvků.

Chcete-li stejnou skicu použít k vytvoření dvou různých prvků:

 1. Vytvořte skicu.
 2. Vytvoříte prvek ze skici.
 3. Ve stromu FeatureManager vyberte stejnou skicu, kterou jste použili pro první prvek.
 4. Vytvoříte druhý prvek ze skici.

  Při tvorbě prvků můžete přidat dodatečné skici podle potřeby. Když je například jeden prvek vysunutí a druhý otočení, můžete pro oba použít stejnou skicu. Pro prvek otočení jen přidejte osu.

  Skica, která je sdílena více prvky, je ve stromu FeatureManager označena ikonou FM_multi-use_sketch.gif.

  shared_sketch_03.gif shared_sketch_04.gif
  Skica použitá pro otočení povrchu Skica sdílená pro vysunutí plochy
  shared_sketch_01.gif shared_sketch_02.gif
  Skica použitá pro tenkostěnný prvek spojení profilů Skica sdílená pro prvek tenkostěnného vysunutého prvkuVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Sdílení skic
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.