Skrýt obsah

PropertyManager Zrcadlit

Jak otevřít správce PropertyManager Zrcadlit:

V otevřené skice klepněte na tlačítko Zrcadlit entityTool_Mirror_Entities_Sketch.gif(panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Zrcadlit.

Možnosti

PM_entities_to_mirror.gif Entity pro zrcadlení Vyberte entity skici k zrcadlení.
  Kopírovat Vyberete-li položku Kopírovat, budou do výsledku zahrnuty původní i zrcadlené entity. Pokud výběr položky Kopírovat zrušíte, použijí se jen zrcadlené entity.
PM_mirror_about.gif Zrcadlit vzhledem k Vyberte libovolnou přímku, lineární hranu na modelu nebo lineární hranu ve výkresu, podle které se budou entity zrcadlit.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Zrcadlit
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.