Skrýt obsah

Vazby skici – přehled

V aplikaci SOLIDWORKS jsou vazby mezi entitami skici a geometrií modelu ve 2D nebo 3D skicách důležitým stavebním prvkem záměru návrhu.

Vztahy můžete přidávat následujícím způsobem:
  • Při skicování umožněte aplikaci SOLIDWORKS automaticky přidat vazby. Automatické vazby spoléhají na:
    • Odvozování
    • Zobrazení ukazatele
    • Zachycení skici a Rychlá zachycení
  • Po dokončení rýsování můžete přidat vztahy ručně pomocí nástroje Přidat vztahyTool_Add_Relation_Dimensions_Relations.gif nebo upravit existující vztahy pomocí nástroje Zobrazit/odstranit vztahyTool_Display_Delete_Dimensions_Relations.gif.
Rovnice vyjadřují matematické vztahy mezi kótami v rámci modelu, ale mimo skici.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vazby skici – přehled
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.