Skrýt obsah

Vodorovné a svislé vztahy skici

Když upravujete čáry, které jsou téměř vodorovné nebo svislé, zvýrazní se příkazy na kontextovém panelu nástrojů Vztahy skici, aby šlo čáry snadněji vyrovnávat. Software vaše akce vyhodnotí a výběrově zvýrazní buďto tlačítko příkazu Vytvořit vodorovný nebo Vytvořit svislý.

Pokud je například vámi upravovaná čára téměř vodorovná, zobrazí se ohraničení okolo ikony Vytvořit vodorovný, což upoutá vaši pozornost k danému příkazu a usnadní vodorovné vyrovnání čáry.

Pokud je čára téměř svislá, zobrazí se ohraničení okolo ikony Vytvořit svislý.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vodorovné a svislé vztahy skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.