Skrýt obsah

Vyjímání a vkládání celých skic

Můžete zkopírovat celou skicu a vložit ji na plochu v aktuálním dílu, nebo ji zkopírovat do jiné skici či dokumentu dílu, sestavy nebo výkresu. Cílový dokument musí být otevřen.

Při kopírování celé skici pomocí nástroje Kopírovat entity Tool_Copy_Entities_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) můžete určit, zda chcete zkopírovat vztahy.

Chcete-li zkopírovat a vložit skicu:

  1. Vyberte zavřenou skicu ve stromu FeatureManager.
  2. Klepněte na položku nabídky Upravit > Kopírovat nebo stiskněte klávesy Ctrl+C.
  3. Do skici nebo dokumentu klepněte v místě, kam chcete vložit střed skici.
  4. Klepněte na položku nabídky Upravit > Vložit nebo stiskněte klávesy Ctrl+V.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vyjímání a vkládání celých skic
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.