Skrýt obsah

Ovládání viditelnosti stínovaných rovin skici

Během úprav skici v režimu Stínovaný s hranami nebo Stínovaný můžete zobrazit rovinu skici jako stínovanou rovinu.

Postup pro zapnutí a vypnutí stínované roviny:

  1. Klepněte na ikonu Možnosti Tool_Options_Standard.gif na základním panelu nástrojů nebo na nabídku Nástroje > Možnosti.
  2. V nabídce Možnosti systému vyberte Skicu.
  3. Vyberte Zobrazit rovinu, když je stínovaná.

    Je-li zobrazení kvůli stínované rovině generováno pomalu, může být příčina v nastavení možnosti Průhlednost. U některých grafických karet se zrychlí zobrazení, pokud nastavíte nízkou průhlednost. Chcete-li nastavit nízkou průhlednost, klepněte na položku nabídky Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Výkon a zrušte zaškrtnutí políček Vysoká kvalita pro normální režim pohledu a Vysoká kvalita pro dynamický režim pohledu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ovládání viditelnosti stínovaných rovin skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.