Skrýt obsah

Vyjímání, kopírování a vkládání entit skici

Můžete vyjmout a zkopírovat jednu či více entit skici, nebo je zkopírovat a vložit, a to do jiné nebo stejné skici.

V rámci otevřené skici můžete s jakoukoliv entitou skici provádět následující:

  • Zkopírovat entitu skici do stejného nebo jiného dokumentu. Podržte klávesu Ctrl a myší přetáhněte entitu skici.

    Chcete-li kopírovat jednu nebo více entit skici, vyberte entity a klepněte na položku nabídky Upravit > Kopírovat nebo stiskněte klávesy Ctrl+C. Klepněte do grafické plochy a potom klepněte na položku nabídky Upravit > Vložit nebo stiskněte klávesy Ctrl+V. Střed entit skici bude umístěn v bodě klepnutí.

  • Přesunout entitu skici v rámci téže skici. Podržte klávesu Shift a myší přetáhněte entitu skici.
  • Přesunout entitu skici mezi různými dokumenty (druhý dokument musí obsahovat otevřenou skicu). Podržte klávesu Ctrl a přetáhněte entitu skici do druhého dokumentu. Uvolněte Ctrl, podržte klávesu Shift, a přetáhněte entitu skici.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vyjímání, kopírování a vkládání entit skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.