Skrýt obsah

Použití automatického řešení

Určuje, zda aplikace SOLIDWORKS provede automaticky výpočet a vyřeší geometrii skici u dílů, které právě vytváříte.

Chcete-li zapnout či vypnout automatický výpočet:

  • Klepněte na položku nabídky Nástroje > Nastavení skici > Automaticky řešit. Znak zaškrtnutí u této položky menu znamená, že výpočty budou prováděny automaticky.

    Pokud je možnost Automaticky řešit vypnutá, zpráva ve stavovém řádku říká Režim Automaticky řešit vypnutý.

    Pokud měníte velké množství kót v aktivní skice, může být vhodné dočasně vypnout možnost Automaticky řešit.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití automatického řešení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.