Ukryj spis treści

Odniesienia zewnętrzne

Zewnętrzne odniesienie jest tworzone, gdy rozwiązanie jednego dokumentu jest uzależnione od innego dokumentu. Jeżeli dokument odniesienia ulegnie zmianie, to dokument zależny również zmieni się.

W złożeniu można utworzyć operację w kontekście na jednym komponencie, która odnosi się do geometrii innego komponentu. Ta operacja w kontekście posiada zewnętrzne odniesienie do drugiego komponentu. Jeżeli zmienimy geometrię w komponencie odniesienia, to skojarzona operacja w kontekście zmieni się odpowiednio.

Aby wyszczególnić odniesienia zewnętrzne dla części lub operacji, kliknąć prawym przyciskiem myszy część, operację lub folder aktualizacji FM_update_extref.gif i wybrać Wyświetlaj odniesienia zewnętrzne.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Odniesienia zewnętrzne
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.