Ukryj spis treści

Ściegi spoiny

Można dodawać ściegi spoiny do części i złożeń konstrukcji spawanych oraz do części wieloobiektowych.

Kluczowe cechy ściegów spoiny:
  • Kompatybilność ze wszystkimi typami geometrii, w tym również z obiektami z przerwami
  • Zawarcie właściwości ściegu spoiny w rysunkach przy użyciu tabel spoin
  • Automatycznie tworzone symbole spoin
  • Skojarzenie symboli spoiny ze ściegami spoiny
  • W drzewie operacji FeatureManager, oddzielny folder Ścieg spoiny zawierający ściegi spoiny

Ściegi spoiny wykorzystują wyświetlanie uproszczone. Są one wyświetlane w modelach jako reprezentacja graficzna. Nie jest tworzona żadna geometria. Ściegi spoiny są odciążone i nie wpływają na wydajność.

Aby uzyskać informacje na temat ściegów spoin w złożeniach, patrz: Ściegi spoiny w złożeniach.

Aby uzyskać informacje o tabelach spoin na rysunkach, należy zapoznać się z tematem Tabele spoin.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ściegi spoiny
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.