Skrýt obsah

PropertyManager Zkosit skicu

Postup otevření správce PropertyManager Zkosit skicu:

V otevřené skice klepněte na tlačítko Zkosit skicuTool_Sketch_Chamfer_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje skici > Zkosit.

Parametry zkosení

Úhel-vzdálenost

Vzdálenost 1 PM_distance1.gif

Použito na první vybranou entitu skici.

Úhel směru 1 PM_angle.gif

Použito z první entity skici směrem ke druhé.

Vzdálenost-vzdálenost
  • Stejná vzdálenost zapnuto. Vzdálenost 1PM_distance1.gif je použita na obě entity skici.
  • Stejná vzdálenost vypnuto. Vzdálenost 1PM_distance1.gif je použita na první vybranou entitu skici. Vzdálenost 2PM_distance2.gif je použita na druhou vybranou entitu skici.
Úhel-vzdálenost Vzdálenost-vzdálenost Stejná vzdálenost
chamfer_angle-distance.gif chamfer_distance-distance.gif chamfer_distance-distance_equal.gif


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Zkosit skicu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.