Skrýt obsah

Vytváření skic se zkosením

Chcete-li vytvořit zkosení skici:

  1. V otevřené skice klepněte na tlačítko Zkosit skicu Tool_Sketch_Chamfer_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje skici > Zkosit.
  2. Ve správci PropertyManager zadejte podle potřeby Parametry zkosení.
  3. V grafické ploše vyberte dvě entity, které hodláte zkosit. Chcete-li vybrat entity skici, můžete postupovat takto:
    • Podržte Ctrl a vyberte dvě entity skici.
    • Vyberte vrchol.

    Zkosení bude okamžitě aplikováno.

  4. Klepnutím na tlačítko PM_OK.gif zkosení akceptujte, nebo ho klepnutím na tlačítko Zpět odeberte. Můžete vrátit celou sérii zkosení v obráceném pořadí.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytváření skic se zkosením
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.