Skrýt obsah

PropertyManager Zaoblení skici

PropertyManager Zaoblení skici určuje vlastnosti během vytváření zaoblení skici. Nástroj Zaoblení na panelu nástrojů Prvky zaobluje entity, například hrany v dílech.

Jak otevřít tohoto správce PropertyManager:

V otevřené skice klepněte na tlačítko Zaoblit skicuTool_Sketch_Fillet_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo klepněte na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Zaoblit.

Entity k zaoblení

Když vyberete jednu entitu skici, zobrazí se na seznamu. Když vyberete dvě entity skici, zobrazí se na seznamu název zaoblení.

Parametry Zaoblení

PM_Radius.gif Poloměr Určuje poloměr zaoblení.
Po sobě jdoucí zaoblení se stejným poloměrem nejsou jednotlivě kótována, ale automaticky mají Stejný vztah s prvním zaoblením v sérii.
  Ponechat virtuální vrcholy Udržuje virtuální průsečné body, má-li vrchol kóty nebo vztahy. Není-li políčko zaškrtnuto, a má-li vrchol kóty nebo vztahy, zobrazí se dotaz, zda chcete tyto geometrické vztahy odstranit po vytvoření zaoblení.
  Okótovat každé zaoblení Okótuje každé zaoblení. Když je výběr této možnosti zrušen, je mezi zaoblení vložen rovný vztah.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Zaoblení skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.