Skrýt obsah

Kuželosečky

Pomocí nástroje Kuželosečky Tool_Conic_Sketch.png můžete kreslit kuželosečky řízené koncovými body a hodnotou Rho. V závislosti na hodnotě Rho může křivka být eliptická, parabolická nebo hyperbolická.

Kuželosečky mohou odkazovat na stávající skicu nebo geometrii modelu, anebo mohou být samostatnými entitami. Křivku můžete okótovat řídící kótou; ve výsledné kótě se potom zobrazí hodnota Rho. Kuželosečka obsahuji i hodnotu poloměru křivosti.
wn2013_conic_example1.png wn2013_conic_example2.png
Skica kuželosečky odkazující na stávající geometrii Náhled rotační skici
wn2013_conic_example3.png
Hotový model


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kuželosečky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.