Skrýt obsah

Použití nástroje RapidSketch

RapidSketch umožňuje vybrat rovinné plochy či roviny a pomocí libovolného aktivního nástroje skici začít skicovat. Spolu s přechodem na každou rovinnou plochu je vytvořena rovina a otevřena skica. Během skicování lze měnit nástroje skici.

Postup použití RapidSketch:

  1. Při otevřeném modelu vyberte záložku Skica a klepněte na RapidSketchTool_RapidSketch_Sketch.gif nebo RapidSketchTool_RapidSketch_Sketch.gif (panel nástrojů Skica).
  2. Vyberte skicovací nástroj.
  3. Umístěte ukazatel na rovinnou plochu či rovinu a začněte skicovat.

    RapidSketch_01.gif
    RapidSketch_02.gif

    Video: Používání nástroje RapidSketchVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití nástroje RapidSketch
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.