Skrýt obsah

Text skici

Na plochu dílu vložte text na jakoukoliv sadu spojených křivek nebo hran, včetně kružnice nebo profilů vytvořený z přímek, oblouků nebo splajnů na ploše dílu. Poté text vysuňte nebo ho vyjměte.

sketch_text_ex.gif sketch_text_ex2.gif
Text je naskicován podél vnější hrany plochy dílu, zformátován a potom (řezem) odejmut. Naskicovaný splajn vytvoří odsunutou hranu. Druhá skica umístí text na čáru odsunu. Text je zformátován a potom vysunut.
Je-li křivka entitou skici nebo sadou entit skici, a je-li text skici ve stejné skice jako křivka, převeďte entity na konstrukční geometrii.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Text skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.