Skrýt obsah

Skicování mnohoúhelníků

Vytvořte rovnostranné mnohoúhelníky s libovolným počtem stran od 3 do 40.

Postup pro vytvoření mnohoúhelníku:

 1. Klepněte na tlačítko Mnohoúhelník Tool_Polygon_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na položku nabídky Nástroje > Entity skici > Mnohoúhelník .

  Ukazatel se změní na Pointer_Polygon.gif.

 2. Podle potřeby zadejte vlastnosti do správce PropertyManager Mnohoúhelník.
 3. Klepnutím v grafické ploše umístíte počáteční bod mnohoúhelníku, a potom myší mnohoúhelník zvětšete.

  sketch_polygon.gif

  Video: Skicování mnohoúhelníku

 4. Chcete-li naskicovat další mnohoúhelník, klepněte na položku Nový mnohoúhelník a opakujte kroky 2 až 5.
 5. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.

  Nástroj Mnohoúhelník je stále aktivní. Můžete vytvořit další mnohoúhelníky, i když není otevřen PropertyManager.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Skicování mnohoúhelníků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.