Skrýt obsah

PropertyManager Odsadit entity

Postup otevření správce PropertyManager Odsadit entity:

  1. V otevřené skice vyberte jednu nebo více entit skici, modelovou plochu nebo modelovou hranu.
  2. Klepněte na tlačítko Odsadit entityTool_Offset_Entities_Sketch.gif (panel nástrojů Skica) nebo na položku nabídky Nástroje > Nástroje skici > Odsadit entity.

Parametry

dim_lin_d.png Vzdálenost odsazení Zadejte hodnotu vzdálenosti pro odsazení entity skici. Můžete také podržet tlačítko myši a přetáhnout ukazatel v grafické ploše, takže lze zobrazit dynamický náhled. Jakmile pustíte tlačítko myši, je odsunutá entita hotova.
  Přidat kóty Zahrnout do skici Vzdálenost odsazenídim_lin_d.png. Kóty v původní entitě skici tím nejsou nijak ovlivněny.
  Zpět Změní směr jednosměrného odsazení.
  Vybrat navazující Vytvoří odsazení všech styčných entit skici.
  Obousměrný Vytvoří odsazené entity ve dvou směrech.
  Převést na konstrukční Převede původní entitu skici na konstrukční čáru.
  offset_sketch_no_construc.gifPřevést na konstrukční nezaškrtnuto offset_sketch_base_construc.gifPřevést na konstrukční zaškrtnuto
  Uzavřít konce Prodlužte původní neprotínající se entity skici výběrem možnosti Obousměrný a přidáním záslepky. Jako typ ukončení prodloužení můžete použít Oblouky nebo Čáry.
  offset_sketch_cap_arc.gifUzavřít konce – oblouky offset_sketch_cap_lines.gifUzavřít konce – přímky


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Odsadit entity
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.