Skrýt obsah

Manipulace s body splajnu

Body splajnu

Přetažení bodů splajnu umožňuje provádění rychlých úprav tvaru splajnu, ale na úkor přesnosti.

Ovládací polygony

Přetažení ovládacích polygonů zajišťuje přesnost a rychlost, ale nedojde k aktualizaci dat bodů splajnu a nelze vybrat mezi symetrickým či asymetrickým ovládáním zatížení.

Ovladače splajnu

Přetažení různých ovladačů splajnu nabízí nejvyšší přesnost a zpětnou vazbu tím, že data jsou zobrazena ve správci PropertyManager Splajn pod položkou Parametry. To vyžaduje více času než další dvě metody.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Manipulace s body splajnu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.