Skrýt obsah

Ovladače splajnu

Ovladač splajnu obsahuje více typů ovladačů pro ovládání velikosti zatížení a směru (vektoru) splajnu v daném bodu.

Můžete ovládat zatížení a směr:
  • Jednotlivě nebo společně
  • Asymetricky: pouze jedna strana
  • Symetricky: obě strany společně

Spline_controls_handles.gif

Stav dané operace označují barvy ovladače.
Ovladače Stav Výsledky - ovladač:
splines_control04a.gif spline_handle_grey-arrow.gif spline_handle_grey-diamond.gif Neaktivní není vybrán.
splines_control04b.gif spline_handle_lt-blue-arrow.gif spline_handle_lt-blue-diamond.gif Vybrané byl vybrán, ale nedošlo k žádnému pohybu.
Aktivní byl posunut, a daná operace ještě probíhá.
splines_control04c.gif spline_handle_blue-arrow.gif spline_handle_blue-diamond.gif Aktivovaný byl posunut a daná operace je v klidu ve své nové poloze.
splines_control04d.gif spline_handle_black-arrow.gif spline_handle_black-diamond.gif Omezený Zahrnuje omezení kót nebo vztahů.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ovladače splajnu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.