Skrýt obsah

Úprava přímek přetažením

Chcete-li přímku upravit přetažením, v otevřené skici proveďte jeden z následujících úkonů:

  • Chcete-li změnit délku úsečky, vyberte jeden z koncových bodů a přetáhnutím úsečku prodlužte nebo zkraťte.
  • Chcete-li přímku přesunout, vyberte ji a přetáhněte jinam.
  • Chcete-li změnit úhel přímky, vyberte koncový bod a přetáhněte do jiného úhlu.

    Má-li přímka svislý nebo vodorovný vztah, před přetažením do nového úhlu jej odstraňte ve správci PropertyManager Vlastnosti přímky.

    Pokud jste vybrali možnost Přidat kóty v oblasti Parametry, před změnou délky nebo úhlu přímky musíte vztah nejprve odstranit. Pokud jste vybrali jen hodnoty Délky nebo Úhlu, přímku můžete změnit bez odstranění vztahů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Úprava přímek přetažením
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.