Skrýt obsah

2D skicování ve 3D prostředí

Když otevřete skicu ve 3D prostředí, můžete ji začít vytvářet kdekoli. Vytvoříte si tak počátek. Chcete-li použít režim 2D skicování ve 3D skice, aktivujte rovinnou plochu přidáním roviny 3D skici. Můžete také klepnout na nástroj 3D skica na rovině Tool_3D_on_a_Plane.gif(panel nástrojů pro skici) nebo vybrat položku Vložit > 3D skica na rovině , a zahájit tak skicování ve 2D režimu. Tento postup přináší různé výhody:
  • Odvozování K dispozici je více vazeb, s některými omezeními. Viz. Vztahy skici ve 3D skicách.
  • Zachytávání Dochází k němu pouze u geometrie v rovině skici. Zde je několik výjimek:
    • Zachycování ke křivce, která prochází rovinou a odvození sjednocení mezi načrtnutým bodem a křivkou.
    • Zachycování k bodům mimo rovinu při prohlížení roviny z kolmého pohledu. Tak je zajištěno, že bod bude sjednocen s projekcí na rovině.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   2D skicování ve 3D prostředí
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.