Skrýt obsah

Vytvoření bodů skici ve 3D skicách

Do 3D skic můžete vkládat body.

Postup pro vytvoření bodů skici ve 3D skice:

 1. Klepnutím na tlačítko 3D skicaTool_3D_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na položku nabídky Vložit > 3D skica otevřete 3D skicu.

  V nových dílech se pohled změní na Izometrický.

 2. Klepněte na tlačítko BodTool_Point_Sketch.gif na panelu nástrojů Skica nebo na položku nabídky Nástroje > Entity skici > Bod.
 3. Klepnutím v grafické ploše umístěte daný bod.

  Zobrazí se PropertyManager Bod.

  Nástroj Bod zůstane aktivní, takže můžete vložit více bodů.

  Chcete-li změnit vlastnosti bodu v 3D skice, vyberte tento bod a upravte jeho vlastnosti ve správci PropertyManager Bod.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření bodů skici ve 3D skicách
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.