Skrýt obsah

Souřadné systémy v 3D skicách

Při vytváření 3D skici ve výchozím nastavení skicujete relativně vzhledem k výchozímu souřadnému systému modelu. Chcete-li se přepnout do jiné z dalších dvou výchozích rovin, klepněte na vybraný skicovací nástroj a stiskněte klávesu Tab. Zobrazí se počátek aktuální roviny skici.

3D skici můžete také vytvářet pomocí roviny 3D skici.

Chcete-li změnit souřadný systém své 3D skici, klepněte na požadovaný skicovací nástroj, přidržte klávesu Ctrl a klepněte na rovinu, rovinnou plochu či na souřadný systém definovaný uživatelem.

Pokud vyberete rovinu nebo rovinnou plochu, roviny 3D skici se otočí tak, aby rovina XY skici byla zarovnaná s vybranou položkou.

Pokud vyberete souřadný systém, otočí se roviny 3D skici tak, aby rovina XY skici byla paralelní s rovinou XY souřadného systému.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Souřadné systémy v 3D skicách
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.