Skrýt obsah

Typy kótování ve 3D skicách

K dispozici jsou různé typy kóty ve 3D skicách: absolutní, podél osy X, podél osy Y, a podél osy Z.

Absolutní

Měří absolutní vzdálenost mezi dvěma body. Pokud stisknete klávesu Tab pro kótování podél os, držte klávesu Tab stisknutou tak dlouho, dokud se ukazatel nezmění opět na pointer_dimension.gif, abyste získali absolutní měření.

Podél osy X

Měří vzdálenost mezi dvěma body podél osy X. Stiskněte klávesu Tab jednou pro změření podél osy X.

Podél osy Y

Měří vzdálenost mezi dvěma body podél osy Y. Stiskněte klávesu Tab dvakrát pro změření podél osy Y.

Podél Z

Měří vzdálenost mezi dvěma body podél osy Z. Stiskněte klávesu Tab třikrát pro změření podél osy Z.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Typy kótování ve 3D skicách
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.