Skrýt obsah

Křivky

Pomocí následujících metod můžete vytvořit několik druhů 3D křivek:
Promítnutá křivka Ze skici promítnuté na plochu nebo rovinu v modelu nebo z úseček skici na protnutých rovinách
Složená křivka Z kombinace křivek, geometrie skici nebo hran modelů
Šroubovice a spirála Určením kruhové skici, stoupání, počtu otáček a výšky
Rozdělovací křivka Ze skici promítnuté na rovinné nebo zakřivené (obrysové) plochy
Křivka přes referenční body Z bodů nebo stávajících vrcholů definovaných uživatelem
Křivka body XYZ Ze seznamu souřadnic bodů X, Y, Z

Tyto křivky pak můžete použít k vytváření prvků objemových modelů. Křivku můžete například použít jako křivku trasy nebo vodící křivku pro tažený prvek, jako vodící křivku pro prvek výplně, nebo dělicí přímku pro prvek úkosu atd.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Křivky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.