Skrýt obsah

Typy ukončení

Typ ukončení určuje rozsah prodloužení prvku.

Naslepo Prodlouží prvek z roviny skici o určenou vzdálenost.
Skrz vše Prodlouží prvek z roviny skici skrz všechny existující geometrie.
K dalšímu Prodlouží prvek z roviny skici do dalšího povrchu, který protíná celý profil. (Protínající povrch musí být na stejném dílu.)
K vrcholu Prodlouží prvek z roviny skici do roviny rovnoběžné s rovinou skici a procházející určeným vrcholem. Vyberte vrchol.
K povrchu Prodluží prvek z roviny skici k vybranému povrchu.
Odsadit od povrchu Prodlouží prvek z roviny skici do určené vzdálenosti od vybraného povrchu. Výběrem plochy určete povrch a potom zadejte vzdálenost odsazení.
K tělu Prodlouží prvek k vybranému tělu. Tuto možnost můžete použít u sestav, lisovaných dílů a vícetělových dílů. Vyberte objemová a povrchová tělesa, ke kterým se má prvek prodloužit.
Symetricky Prodluží prvek z roviny skici stejně v obou směrech. Určete hloubku.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Typy ukončení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.