Skrýt obsah

Měřítka

Měřítko dílu nebo povrchového modelu můžete měnit vzhledem k těžišti, počátku modelu nebo souřadnému systému.

Prvek Měřítko změní jen měřítko geometrií modelu určených k exportu dat, vytváření dutin, atd. Neupravuje měřítko kót, skic ani referenční geometrie. U vícetělových dílů lze změnit měřítka jednoho nebo více těl.

Prvek Měřítko funguje jako jakýkoli jiný prvek ve stromu FeatureManager: Ovlivňuje geometrii, ale nemění definice prvků vytvořených před přidáním tohoto prvku. Dočasné obnovení původní velikosti modelu lze provést vrácením se zpět nebo potlačením prvku Měřítko.

Původní díl Nejednotné měřítko
   
Původní díl zobrazuje tělo vybrané pro změnu měřítka
   
Jednotné měřítko Nejednotné měřítko


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Měřítka
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.