Skrýt obsah

Parametry zjemnění sítě

Zjemnění sítě v modelu použije v různých oblastech různě velké elementy. Menší velikost elementů v oblasti zlepší přesnost výsledku v této oblasti. Zjemnění sítě lze provádět na vrcholech, bodech, hranách, plochách a součástech. U nosníků není dostupné.

Chcete-li zobrazit PropertyManager Zjemnění sítě, klepněte pravým tlačítkem na ikonu Síť a vyberte Použít zjemnění sítě.

Parametry zjemnění sítě jsou následující:

  • Velikost elementu (e) pro zadané entity
  • Poměr zvětšení elementu (r)

Předpokládáme-li, že velikost prvku pro tvorbu sítě entity je (e), průměrná velikost prvku v hladinách rozšířených z entity bude: e, e*r, e*r2, e*r3, ...., e*rn. Pokud vypočítaná průměrná velikost elementu hladiny přesahuje (E), kde (E) je Globální velikost globalsize.png, program místo ní použije (E). Síť se rozšíří z vrcholů na hrany, z hran na plochy, z ploch na součásti a ze součástí na připojené součásti.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Parametry zjemnění sítě
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.