Skrýt obsah

Nová tvorba sítě

Síť reprezentuje model. Následující úkony vyžadují novou tvorbu sítě před spuštěním studie:

  • Změna v geometrii
  • Změna podmínek kontaktu
  • Změna v možnostech tvorby sítě kromě (automatických pokusů o objemy) v případě, že se síť modelu vytvoří na první pokus
  • Změna zjemnění sítě
Pokud dojde k jedné z výše uvedených změn, bude síť neplatná. Pokud spustíte studii, software automaticky vytvoří novou síť a spustí studii.

Následující úkony nevyžadují novou tvorbu sítě modelu:

  • Změna vlastností materiálů
  • Přidání, odstranění nebo úprava zatížení nebo uchycení
  • Změna vlastností studie
  • Úprava možností ve správci PropertyManager Síť

Chcete-li aktualizovat výsledky, je nutné studii spustit.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nová tvorba sítě
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.