Skrýt obsah

Odříznutí objemového těla pomocí přidání tloušťky

Chcete-li odříznout tělo a vytvořit vícetělové díly, můžete tak učinit přidáním tloušťku povrchu.

Postup pro odříznutí existujícího těla přidání tloušťky povrchu:

 1. Klepněte na možnost Odebrání tloušťkou na panelu nástrojů Prvky nebo vyberte položku Vložit > Odebrání > Přidat tloušťku.

 2. Pod možností Parametry přidání postupujte takto:
  • V grafické ploše vyberte povrch pro přidání tloušťkysurface.png. Jestliže provádíte odebrání ve vícetělovém dílu, nastavte možnosti Rozsah prvku.
  • Zkontrolujte náhled a vyberte tu stranu povrchu, kde chcete přidat tloušťku. Následující ukázka zobrazuje možnost Přidat tloušťku obou stran.

 3. Klepněte na tlačítko OK.

  Zobrazí se dialogové okno Těla k zachování, ve kterém můžete vytvořit vícetělový díl.

 4. Vyberte Všechna těla nebo Vybraná těla.

  Vyberete-li možnost Vybraná těla, dialogové okno se rozšíří a zobrazí těla, která jsou k dispozici. Zaškrtněte políčka u těl, která chcete zachovat.

 5. Klepněte na OK.

  Všechna tělaVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Odříznutí objemového těla pomocí přidání tloušťky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.